Każdy znajdzie w nim coś dla siebie i najbliższych!

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, odwiedź najbliższą stację Shell i odbierz swój Katalog Prezentów SMART. Znajdziesz w nim ponad 100 nowych nagród za punkty SMART. Mamy również przyjemność zaprosić Cię do skorzystania z usług Partnerów naszego programu.

Aktualna oferta programu SMART dostępna jest również na www.shellsmart.com.


Nie musisz wychodzić z domu, żeby zamówić upatrzony prezent. Wystarczy, że zarejestrujesz się na www.shellsmart.com, by móc korzystać z wielu udogodnień:

- sprawdzisz liczbę zgromadzonych punktów SMART,
- zamówisz nagrodę przez Internet,
- dowiesz się wszystkiego o nowych ofertach i promocjach,
- skorzystasz ze specjalnej oferty dla internautów
- i wiele, wiele więcej

W trosce o Twoje bezpieczeństwo, w ciągu 24 godzin od momentu rejestracji otrzymasz hasło dostępu do internetowej oferty SMART. Podczas pierwszego logowania możesz potwierdzić hasło lub zmienić je na nowe.


Aby wziąć udział w aukcji, wystarczy mieć na swoim koncie dosłownie kilka punktów SMART i zarejestrować się na www.shellsmart.com.

Zasada jest banalnie prosta: kto da więcej – wygra. A jest o co walczyć! Codziennie do wygrania podwójne zaproszenie na Coke Live Music Festival, który odbędzie się w przedostatni tydzień sierpnia w Krakowie. Zagrają: „50 Cent”, „Gentelman”, „Madcon”, „NAS”, „Shaggy”, „The Killers”, „The Streets”.